KROVINIŲ PERVEŽIMAS

Krovinių pervežimas – tai paslauga, kurią teikiame klientams Lietuvoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Prancuzijoje ir Ispanijoje. Pristatome krovinius į bet kurį miestą minėtų valstybių. Esame lankstūs kainų atžvilgiu, o vežimus organizuojame pagal klientų poreikius. Tad kroviniai vos per kelias dienas pasiekia tikslą.

Pervežame šiuos krovinius:

  • Nestandartinius krovinius;
  • Dalinius krovinius;
  • Motociklus;
  • Buitinę techniką;

Krovinį gali sudaryti kelios mažesnės siuntos, viena didelė siunta, keli didesni objektai. Krovinių komplektacija nėra ribojama. Galite gabenti baldus, buitinę techniką, net žoliapjovę. Svarbu, kad tik krovinys būtų tinkamai supakuotas ir negalėtų pakenkti kitiems kurjerio gabenamiems daiktams. Tikime, kad šis pakankamai griežtas reikalavimas yra logiškai pagrindžiamas, nes nei vienas klientas nenori savo krovinio gauti su defektais. Rūpinimasis klientų kroviniais – tai geriausia dėmesingumo rūšis klientui.

Vežame ir nestandartinius krovinius, tokius kaip paletės. Ne viena įmonė kartas nuo karto iš Ispanijos nori atsigabenti produkciją, supakuotą ant palečių. Mūsų įmonei tai ne kliūtis, o jei kliento krovinys ne standžiose pakuotėse, o kelioniniuose krepšiuose, tokius taip pat priimame gabenimui.

Norime atkreipti klientų dėmesį, kad kroviniai turi turėti tikslius kontaktinius duomenis apie gavėją ir siuntėją. Tik taip profesionali, specializuota, krovinius gabenanti įmonė gali gabenti krovinį iš vienos vietos į kitą, t. y., iš Lietuva-Ispanija arba atvirkščiai.

Atsakingas požiūris į krovinių pervežimą jau ne kartą įrodytas darbais, todėl įmonė, turinti daug patirties, gali didžiuotis lojaliais klientais, kurie paslaugomis naudojasi reguliariai.